Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 105R-822G
Tono Tono
Maori
105R-822G
  • Tau Wae
    105R-822G
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 8.2UH 135MA 5 OHM SMD
  • Te manawanui
    ±2%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
  • Q @ Freq
    30 @ 7.9MHz
  • Ētahi Ingoa
    105R-822G TR 2000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    8.2µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.075" (1.91mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    40MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    8.2µH Unshielded Inductor 135mA 5 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
  • DC Resistance (DCR)
    5 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    135mA
  • I teie nei - Maama
105R-822K
105R-822K
Whakaahuatanga: FIXED IND 8.2UH 135MA 5 OHM SMD