Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1210-153H
Tono Tono
Maori
1693275Ataata 1210-153HAPI Delevan
1210-153H
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    1210-153H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 15UH 257MA 2.8 OHM SMD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1210
  • Rahi / Rahi
    0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    30 @ 2.5MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    1210-153H TR 2000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    36 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    15µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.101" (2.57mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    25MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    15µH Unshielded Inductor 257mA 2.8 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    2.8 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    257mA
  • I teie nei - Maama
1210-152K
1210-152K
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.5UH 467MA 850 MOHM
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 180NH 860MA 280 MOHM
Kaihanga: API Delevan
1210-152F
1210-152F
1210-181H
1210-181H
Whakaahuatanga: FIXED IND 150NH 910MA 250 MOHM
Whakaahuatanga: FIXED IND 18NH 821MA 180 MOHM
1210-181G
1210-181G
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 257MA 2.8 OHM SMD