Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1210-181J
Tono Tono
Maori
1174362Ataata 1210-181JAPI Delevan
1210-181J
I roto i te taonga
2000+
  • Tau Wae
    1210-181J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 180NH 860MA 280 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1210
  • Rahi / Rahi
    0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    30 @ 25MHz
    1210 (3225 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    1210-181J TR 2000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Iron
  • Te Tae Kaituku Taeke
    36 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    180nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.101" (2.57mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    400MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    180nH Unshielded Inductor 860mA 280 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    280 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    860mA