Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1331-394H
Tono Tono
Maori
1331-394H
  • Tau Wae
    1331-394H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 390UH 46MA 21 OHM SMD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
  • Raupapa
    1331
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    35 @ 790kHz
  • Ētahi Ingoa
    1331-394H TR 500
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    790kHz
  • Inangarangi
    390µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.145" (3.68mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    7.8MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    390µH Shielded Inductor 46mA 21 Ohm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    21 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    46mA
  • I teie nei - Maama
    14mA
1331-392K
1331-392K
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.9UH 173MA 1.5 OHM
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 39UH 75MA 7.9 OHM SMD