Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1331-473J
Tono Tono
Maori
1331-473J
  • Tau Wae
    1331-473J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 47UH 69MA 9.3 OHM SMD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
  • Raupapa
    1331
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    44 @ 2.5MHz
  • Ētahi Ingoa
    1331-473J TR 500
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    47µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.145" (3.68mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    16MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    47µH Shielded Inductor 69mA 9.3 Ohm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    9.3 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    69mA
  • I teie nei - Maama
    69mA
1331-473K
1331-473K
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 69MA 9.3 OHM SMD