Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1812-102J
Tono Tono
Maori
4381038Ataata 1812-102JAPI Delevan
1812-102J
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    1812-102J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 1UH 634MA 500 MOHM SMD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1812
  • Rahi / Rahi
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    1812
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    50 @ 7.9MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1812 (4532 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    1812-102J TR 500
    DN12102JTR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    31 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    1µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    100MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1µH Unshielded Inductor 634mA 500 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    500 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    634mA
  • I teie nei - Maama
1812-101K
1812-101K
Whakaahuatanga: FIXED IND 100NH 818MA 300 MOHM
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 1UH 634MA 500 MOHM SMD
Kaihanga: API Delevan
1812-103J
1812-103J
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 354MA 1.6 OHM SMD
1812-103G
1812-103G
1812-101H
1812-101H
Whakaahuatanga: FIXED IND 100UH 158MA 8 OHM SMD
1812-104F
1812-104F
Whakaahuatanga: FIXED IND 10NH 1.23A 100 MOHM
1812-100M
1812-100M