Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1812-104J
Tono Tono
Maori
694916Ataata 1812-104JAPI Delevan
1812-104J
  • Tau Wae
    1812-104J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 100UH 158MA 8 OHM SMD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Rahi / Rahi
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Q @ Freq
    50 @ 2.5MHz
  • Ētahi Ingoa
    1812-104J TR 500
    DN12104JTR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    100µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    8MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    100µH Unshielded Inductor 158mA 8 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    8 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    158mA
  • I teie nei - Maama
1812-105F
1812-105F
Whakaahuatanga: FIXED IND 1MH 55MA 60 OHM SMD
Kaihanga: API Delevan
1812-103K
1812-103K
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 354MA 1.6 OHM SMD