Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1944R-15H
Tono Tono
Maori
1944R-15H
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    1944R-15H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 1.5UH 850MA 380 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Molded
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.193" Dia x 0.447" L (4.90mm x 11.35mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    1944R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    45 @ 15MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    1944R-15H TR 2500
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Phenolic
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    1.5µH
  • Teitei - Tae (Max)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    160MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.5µH Unshielded Molded Inductor 850mA 380 mOhm Max Axial
  • DC Resistance (DCR)
    380 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    850mA
  • I teie nei - Maama
1944R-13K
1944R-13K
Whakaahuatanga: FIXED IND 1UH 1.1A 230 MOHM TH