Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 3094-152KS
Tono Tono
Maori
3094-152KS
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    3094-152KS
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 1.5UH 290MA 570 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    3094
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    65 @ 7.9MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    3094-152KS TR 1000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Rauemi - Kore
    Iron
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    1.5µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.133" (3.38mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    110MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.5µH Unshielded Inductor 290mA 570 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    570 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    290mA