Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 4302-822J
Tono Tono
Maori
4302-822J
  • Tau Wae
    4302-822J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 8.2UH 195MA 4 OHM SMD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
  • Raupapa
    4302
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    30 @ 7.9MHz
  • Ētahi Ingoa
    4302-822J TR 2000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    8.2µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    20MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    8.2µH Unshielded Inductor 195mA 4 Ohm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    4 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    195mA
  • I teie nei - Maama
4302-822G
4302-822G
Whakaahuatanga: FIXED IND 8.2UH 195MA 4 OHM SMD
Kaihanga: API Delevan
4302-822F
4302-822F
Kaihanga: API Delevan
4302-821J
4302-821J
Whakaahuatanga: FIXED IND 820NH 540MA 510 MOHM
Whakaahuatanga: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14
Kaihanga: Schurter
4302-821K
4302-821K
Whakaahuatanga: FIXED IND 6.8UH 205MA 3.5 OHM
Whakaahuatanga: PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL
Kaihanga: Schurter
4302-822H
4302-822H