Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 4554-6R8M
Tono Tono
Maori
4554-6R8M
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    4554-6R8M
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 6.8UH 3.7A 35 MOHM TH
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.340" Dia (8.64mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    4554
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    20 @ 7.96MHz
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial
  • Ētahi Ingoa
    4554-6R8M BULK 100
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    7 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.96MHz
  • Inangarangi
    6.8µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.433" (11.00mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    29MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    6.8µH Unshielded Inductor 3.7A 35 mOhm Max Radial
  • DC Resistance (DCR)
    35 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    3.7A
  • I teie nei - Maama
45541C
45541C
Whakaahuatanga: FIXED IND 540NH 7A 11 MOHM SMD
Kaihanga: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga: HOLD DOWN
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
4554-820K
4554-820K
Whakaahuatanga: FIXED IND 82UH 1.1A 230 MOHM TH
Kaihanga: API Delevan
45541
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER TORX T27 8.47"
Kaihanga: Wiha
4554-681J
4554-681J
Whakaahuatanga: FIXED IND 680UH 380MA 1.6 OHM TH
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 560UH 410MA 1.4 OHM TH
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER TORX T40 9.76"
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: HOLD DOWN
Whakaahuatanga: FIXED IND 56UH 1.2A 210 MOHM TH
Whakaahuatanga: FIXED IND 820UH 350MA 1.8 OHM TH
Whakaahuatanga: FIXED IND 68UH 1.2A 210 MOHM TH
4554-6R8K
4554-6R8K
Whakaahuatanga: FIXED IND 6.8UH 3.7A 35 MOHM TH
Whakaahuatanga: TOOL HAND CRIMPER MODULAR SIDE
Kaihanga: Greenlee Communications
4554-4R7K
4554-4R7K
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7UH 4.3A 30 MOHM TH
Whakaahuatanga: FIXED IND 470UH 460MA 1.1 OHM TH
4554-4R7M
4554-4R7M