Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 4554-4R7K
Tono Tono
Maori
4554-4R7K
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    4554-4R7K
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 4.7UH 4.3A 30 MOHM TH
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.340" Dia (8.64mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    4554
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    20 @ 7.96MHz
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial
  • Ētahi Ingoa
    4554-4R7K 100 BULK
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 85°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    7 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.96MHz
  • Inangarangi
    4.7µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.433" (11.00mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    51MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    4.7µH Unshielded Inductor 4.3A 30 mOhm Max Radial
  • DC Resistance (DCR)
    30 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    4.3A
  • I teie nei - Maama
4554-6R8M
4554-6R8M
Whakaahuatanga: FIXED IND 6.8UH 3.7A 35 MOHM TH
Kaihanga: API Delevan
4554-470K
4554-470K
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 1.3A 200 MOHM TH
Kaihanga: API Delevan
4554-3R3K
4554-3R3K
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.3UH 5.5A 25 MOHM TH
Whakaahuatanga: FIXED IND 390UH 480MA 1 OHM TH
Whakaahuatanga: FIXED IND 82UH 1.1A 230 MOHM TH