Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 5022-473J
Tono Tono
Maori
2942193Ataata 5022-473JAPI Delevan
5022-473J
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
800+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    5022-473J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 47UH 351MA 2.75 OHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    5022
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    55 @ 2.5MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    5022-473J TR 800
    DN2300TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Rauemi - Kore
    Iron
  • Te Tae Kaituku Taeke
    17 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    47µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.230" (5.84mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    13MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    47µH Unshielded Inductor 351mA 2.75 Ohm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    2.75 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    351mA
  • I teie nei - Maama
5022-474F
5022-474F
Whakaahuatanga: FIXED IND 470UH 143MA 17.9 OHM
Kaihanga: API Delevan
5022-471J
5022-471J
Whakaahuatanga: FIXED IND 470NH 1.75A 120 MOHM
Kaihanga: API Delevan
5022-474G
5022-474G
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 351MA 2.75 OHM
5022-471H
5022-471H
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7UH 375MA 2.6 OHM
Whakaahuatanga: FIXED IND 510NH 1.68A 130 MOHM