Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 5022-511J
Tono Tono
Maori
12607Ataata 5022-511JAPI Delevan
5022-511J
  • Tau Wae
    5022-511J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 510NH 1.68A 130 MOHM
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
  • Q @ Freq
    45 @ 25MHz
  • Ētahi Ingoa
    5022-511J TR 800
    DN2253TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Phenolic
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    510nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.230" (5.84mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    300MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    510nH Unshielded Inductor 1.68A 130 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    130 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    1.68A
  • I teie nei - Maama
5022-511F
5022-511F
Whakaahuatanga: FIXED IND 510NH 1.68A 130 MOHM