Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 5022R-132G
Tono Tono
Maori
5104584Ataata 5022R-132GAPI Delevan
5022R-132G
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
800+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    5022R-132G
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 1.3UH 875MA 480 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±2%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    5022R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    33 @ 7.9MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2-SMD
  • Ētahi Ingoa
    5022R-132G 800 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Phenolic
  • Te Tae Kaituku Taeke
    17 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    1.3µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.230" (5.84mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    170MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.3µH Unshielded Inductor 875mA 480 mOhm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    480 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    875mA