Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 5022R-134G
Tono Tono
Maori
1650969Ataata 5022R-134GAPI Delevan
5022R-134G
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
800+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    5022R-134G
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 130UH 250MA 5.45 OHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±2%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    5022R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    65 @ 790kHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2-SMD
  • Ētahi Ingoa
    5022R-134G 800 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Iron
  • Te Tae Kaituku Taeke
    17 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    790kHz
  • Inangarangi
    130µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.230" (5.84mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    8.5MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    130µH Unshielded Inductor 250mA 5.45 Ohm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    5.45 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    250mA