Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 5022R-224F
Tono Tono
Maori
4589049Ataata 5022R-224FAPI Delevan
5022R-224F
  • Tau Wae
    5022R-224F
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 220UH 213MA 7.45 OHM
  • Te manawanui
    ±1%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
  • Q @ Freq
    65 @ 790kHz
  • Ētahi Ingoa
    5022R-224F 800 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Iron
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    790kHz
  • Inangarangi
    220µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.230" (5.84mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    6.2MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    220µH Unshielded Inductor 213mA 7.45 Ohm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    7.45 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    213mA