Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 5022R-241J
Tono Tono
Maori
1551163Ataata 5022R-241JAPI Delevan
5022R-241J
  • Tau Wae
    5022R-241J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 240NH 2.47A 60 MOHM
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
  • Q @ Freq
    45 @ 25MHz
  • Ētahi Ingoa
    5022R-241J 800 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Phenolic
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    240nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.230" (5.84mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    415MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    240nH Unshielded Inductor 2.47A 60 mOhm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    60 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    2.47A