Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 5500-683J
Tono Tono
Maori
5500-683J
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
600+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    5500-683J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 68UH 4.08A 60 MOHM SMD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    5500
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2-SMD
  • Ētahi Ingoa
    5500-683J 200 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 130°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    6 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    68µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.520" (13.21mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    68µH Unshielded Inductor 4.08A 60 mOhm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    60 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    4.08A
  • I teie nei - Maama
    2.12A
5500-683K
5500-683K
Whakaahuatanga: FIXED IND 68UH 4.08A 60 MOHM SMD
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 560UH 1.4A 504 MOHM