Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > DC1050R-684K
Tono Tono
Maori
40896
DC1050R-684K
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    DC1050R-684K
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 680UH 2.7A 256 MOHM TH
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    1.180" Dia (29.98mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    DC1050R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial
  • Ētahi Ingoa
    DC1050R-684K 100 BULK
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    680µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.840" (21.34mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    680µH Unshielded Inductor 2.7A 256 mOhm Max Radial
  • DC Resistance (DCR)
    256 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    2.7A
  • I teie nei - Maama
    3A