Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > HF1008R-152F
Tono Tono
Maori
62638Ataata HF1008R-152FAPI Delevan
HF1008R-152F
  • Tau Wae
    HF1008R-152F
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 1.5UH 315MA 1.5 OHM
  • Te manawanui
    ±1%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
  • Raupapa
    HF1008R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    30 @ 7.9MHz
  • Ētahi Ingoa
    HF1008R-152F TR 2000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    1.5µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    165MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.5µH Unshielded Inductor 315mA 1.5 Ohm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    1.5 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    315mA