Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > HF1008R-270J
Tono Tono
Maori
5117557Ataata HF1008R-270JAPI Delevan
HF1008R-270J
  • Tau Wae
    HF1008R-270J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 27NH 930MA 140 MOHM
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
  • Raupapa
    HF1008R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    30 @ 50MHz
  • Ētahi Ingoa
    HF1008R-270J TR 2000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Non-Magnetic
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    50MHz
  • Inangarangi
    27nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    1.8GHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    27nH Unshielded Inductor 930mA 140 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    140 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    930mA