Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > HF1008R-272F
Tono Tono
Maori
5696310Ataata HF1008R-272FAPI Delevan
HF1008R-272F
  • Tau Wae
    HF1008R-272F
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 2.7UH 285MA 1.8 OHM
  • Te manawanui
    ±1%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
  • Raupapa
    HF1008R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    30 @ 7.9MHz
  • Ētahi Ingoa
    HF1008R-272F TR 2000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    2.7µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    110MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.7µH Unshielded Inductor 285mA 1.8 Ohm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    1.8 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    285mA