Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > M0820-70K
Tono Tono
Maori
M0820-70K
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
250+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    M0820-70K
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 82UH 50MA 19 OHM SMD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.255" L x 0.095" W (6.48mm x 2.41mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    M0820
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    25 @ 2.5MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    M0820-70K TR 250
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Iron
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    82µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.115" (2.92mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    9MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    82µH Unshielded Inductor 50mA 19 Ohm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    19 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    50mA