Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > MILP1812-473K
Tono Tono
Maori
MILP1812-473K
  • Tau Wae
    MILP1812-473K
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 47UH 260MA 2.064 OHM
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
  • Ētahi Ingoa
    MILP1812-473K TR 500
    MILP1812-473K-MIL
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 130°C
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    47µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    47µH Unshielded Inductor 260mA 2.064 Ohm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    2.064 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    260mA
  • I teie nei - Maama
    366mA