Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > MILP1812-562K
Tono Tono
Maori
MILP1812-562K
  • Tau Wae
    MILP1812-562K
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 5.6UH 650MA 437 MOHM
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
  • Ētahi Ingoa
    MILP1812-562K TR 500
    MILP1812-562K-MIL
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 130°C
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    5.6µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    5.6µH Unshielded Inductor 650mA 437 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    437 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    650mA
  • I teie nei - Maama
    1.06A