Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > PTKM150R-50SM
Tono Tono
Maori
608015
PTKM150R-50SM
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    PTKM150R-50SM
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Toroidal
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.700" L x 0.670" W (17.78mm x 17.02mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    PTKMR-SM
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    PTKM150R-50SM BULK 100
  • Tae Mahi
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    150µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.400" (10.16mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    3MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    150µH Shielded Toroidal Inductor 2.33A 100 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    100 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    2.33A
  • I teie nei - Maama
    400mA