Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > PTKM150R-894H
Tono Tono
Maori
397475
PTKM150R-894H
  • Tau Wae
    PTKM150R-894H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 150UH 6.5A 35 MOHM TH
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    1.300" Dia (33.02mm)
  • Raupapa
    PTKMR
  • Ētahi Ingoa
    PTKM150R-894H BULK 100
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    150µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.650" (16.51mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    1MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    150µH Shielded Toroidal Inductor 6.5A 35 mOhm Max Radial
  • DC Resistance (DCR)
    35 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    6.5A
  • I teie nei - Maama
    2.3A