Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > PTKM200-50H
Tono Tono
Maori
PTKM200-50H
  • Tau Wae
    PTKM200-50H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 200UH 1.97A 140 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.625" Dia (15.87mm)
  • Raupapa
    PTKM
  • Paa / Case
    Radial
  • Ētahi Ingoa
    PTKM200-50H BULK 100
  • Tae Mahi
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    200µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.300" (7.62mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    1.7MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    200µH Shielded Toroidal Inductor 1.97A 140 mOhm Max Radial
  • DC Resistance (DCR)
    140 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    1.97A
  • I teie nei - Maama
    350mA