Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > PTKM330R-50SM
Tono Tono
Maori
PTKM330R-50SM
  • Tau Wae
    PTKM330R-50SM
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 330UH 1.69A 190 MOHM
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.700" L x 0.670" W (17.78mm x 17.02mm)
  • Raupapa
    PTKMR-SM
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    PTKM330R-50SM BULK 100
  • Tae Mahi
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    330µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.400" (10.16mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    1MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    330µH Shielded Toroidal Inductor 1.69A 190 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    190 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    1.69A
  • I teie nei - Maama
    270mA