Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > PTKM50-50H
Tono Tono
Maori
PTKM50-50H
  • Tau Wae
    PTKM50-50H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 50UH 3.93A 35 MOHM TH
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.625" Dia (15.87mm)
  • Raupapa
    PTKM
  • Ētahi Ingoa
    PTKM50-50H BULK 100
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    50µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.300" (7.62mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    7MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    50µH Shielded Toroidal Inductor 3.93A 35 mOhm Max Radial
  • DC Resistance (DCR)
    35 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    3.93A
  • I teie nei - Maama
    700mA