Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S1008-562J
Tono Tono
Maori
3592233Ataata S1008-562JAPI Delevan
S1008-562J
  • Tau Wae
    S1008-562J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 5.6UH 295MA 1.3 OHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Te manawanui
    ±5%
  • Rahi / Rahi
    0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
  • Raupapa
    S1008
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    30 @ 7.9MHz
  • Ētahi Ingoa
    S1008-562J 2000 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    5.6µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    40MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    5.6µH Shielded Inductor 295mA 1.3 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    1.3 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    295mA