Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S1008-621K
Tono Tono
Maori
4214820Ataata S1008-621KAPI Delevan
S1008-621K
I roto i te taonga
500+
  • Tau Wae
    S1008-621K
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 620NH 770MA 190 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
  • Raupapa
    S1008
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    40 @ 25MHz
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    DN1011TR
    S1008-621K TR 500
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    620nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    200MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    620nH Shielded Inductor 770mA 190 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    190 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    770mA