Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S1210-332F
Tono Tono
Maori
4330995Ataata S1210-332FAPI Delevan
S1210-332F
  • Tau Wae
    S1210-332F
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 3.3UH 449MA 800 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Te manawanui
    ±1%
  • Rahi / Rahi
    0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
  • Raupapa
    S1210
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    40 @ 7.9MHz
  • Ētahi Ingoa
    S1210-332F 2000 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    3.3µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.101" (2.57mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    45MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    3.3µH Shielded Inductor 449mA 800 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    800 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    449mA