Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S1210-333H
Tono Tono
Maori
2163656Ataata S1210-333HAPI Delevan
S1210-333H
  • Tau Wae
    S1210-333H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 33UH 189MA 4.5 OHM SMD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Te manawanui
    ±3%
  • Rahi / Rahi
    0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
  • Raupapa
    S1210
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    40 @ 2.5MHz
  • Ētahi Ingoa
    S1210-333H 2000 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    33µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.101" (2.57mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    14MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    33µH Shielded Inductor 189mA 4.5 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    4.5 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    189mA