Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > S1812-474G
Tono Tono
Maori
S1812-474G
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
650+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    S1812-474G
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 470UH 91MA 24 OHM SMD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±2%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1812 (4532 Metric)
  • Rahi / Rahi
    0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    S1812
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    40 @ 790kHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    1812 (4532 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    S1812-474G 650 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    31 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    790kHz
  • Inangarangi
    470µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    3.3MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    470µH Shielded Inductor 91mA 24 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    24 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    91mA