Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SP1008R-272K
Tono Tono
Maori
2810979Ataata SP1008R-272KAPI Delevan
SP1008R-272K
I roto i te taonga
500+
  • Tau Wae
    SP1008R-272K
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 2.7UH 492MA 482 MOHM
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
  • Raupapa
    SP1008R
  • Ētahi Ingoa
    SP1008R-272K TR 500
    SP1008R-272KTR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    2.7µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.7µH Shielded Wirewound Inductor 485mA 482 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    482 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    485mA