Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SP1210-332G
Tono Tono
Maori
2711636Ataata SP1210-332GAPI Delevan
SP1210-332G
  • Tau Wae
    SP1210-332G
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 3.3UH 692MA 440 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Te manawanui
    ±2%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
  • Raupapa
    SP1210
  • Ētahi Ingoa
    SP1210-332G 650 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    3.3µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.101" (2.57mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    3.3µH Shielded Wirewound Inductor 692mA 440 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    440 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    692mA
  • I teie nei - Maama
    718mA