Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SP1210-333H
Tono Tono
Maori
5798080Ataata SP1210-333HAPI Delevan
SP1210-333H
  • Tau Wae
    SP1210-333H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 33UH 243MA 3.5 OHM SMD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
  • Raupapa
    SP1210
  • Ētahi Ingoa
    SP1210-333H 650 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    33µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.101" (2.57mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    33µH Shielded Wirewound Inductor 243mA 3.5 Ohm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    3.5 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    243mA
  • I teie nei - Maama
    225mA