Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SP1210R-104H
Tono Tono
Maori
1723180Ataata SP1210R-104HAPI Delevan
SP1210R-104H
  • Tau Wae
    SP1210R-104H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 100UH 154MA 8.7 OHM
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm)
  • Raupapa
    SP1210R
  • Ētahi Ingoa
    SP1210R-104H 650 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    100µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.101" (2.57mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    100µH Shielded Wirewound Inductor 154mA 8.7 Ohm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    8.7 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    154mA
  • I teie nei - Maama
    129mA