Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SP1210R-104K
Tono Tono
Maori
480475Ataata SP1210R-104KAPI Delevan
SP1210R-104K
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    SP1210R-104K
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 100UH 154MA 8.7 OHM
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1210
  • Rahi / Rahi
    0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
  • Raupapa
    SP1210R
  • Paa / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    SP1210R-104K TR 500
    SP1210R-104KTR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    100µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.101" (2.57mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    100µH Shielded Wirewound Inductor 154mA 8.7 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    8.7 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    154mA
  • I teie nei - Maama
    129mA