Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SP1812-563H
Tono Tono
Maori
6898087Ataata SP1812-563HAPI Delevan
SP1812-563H
  • Tau Wae
    SP1812-563H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 56UH 323MA 1.9 OHM SMD
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
  • Ētahi Ingoa
    SP1812-563H 650 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    56µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    56µH Shielded Inductor 323mA 1.9 Ohm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    1.9 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    323mA
  • I teie nei - Maama
    275mA