Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SP1812-683K
Tono Tono
Maori
1994709Ataata SP1812-683KAPI Delevan
SP1812-683K
  • Tau Wae
    SP1812-683K
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 68UH 275MA 2.7 OHM SMD
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
  • Ētahi Ingoa
    SP1812-683K 650 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    68µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    68µH Shielded Inductor 275mA 2.7 Ohm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    2.7 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    275mA
  • I teie nei - Maama
    250mA