Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SP1812-822J
Tono Tono
Maori
1433427Ataata SP1812-822JAPI Delevan
SP1812-822J
  • Tau Wae
    SP1812-822J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 8.2UH 842MA 280 MOHM
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
  • Ētahi Ingoa
    SP1812-822J 650 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    8.2µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    8.2µH Shielded Inductor 842mA 280 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    280 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    842mA
  • I teie nei - Maama
    724mA