Home > Hua > Ko nga hononga, honohono > D-Sub Connectors > DAMAE15P
Tono Tono
Maori
483884
DAMAE15P
  • Tau Wae
    DAMAE15P
  • Whakaahuatanga
    DSUB 15 M CRIMP CLIN G30 ZIN
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Whakamutunga
    Crimp
  • Raupapa
    3
  • Packaging
  • Ētahi Ingoa
    CDAMAE15P
  • Tae Mahi
    -65°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Free Hanging (In-Line)
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tiaki Ingoa
  • Te Poari Whare
    Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
  • Feature Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Whakatauranga onamata
    5A