Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SC10F-220
Tono Tono
Maori
4583248Ataata SC10F-220Bel
SC10F-220
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
800+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    SC10F-220
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 22UH 3A 75 MOHM SMD
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.453" L x 0.382" W (11.50mm x 9.70mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    SC10F
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
  • Te Tae Kaituku Taeke
    16 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    22µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.197" (5.00mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    22µH Unshielded Wirewound Inductor 3A 75 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    75 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    3A
  • I teie nei - Maama
    2A
SC10F-560
SC10F-560
Whakaahuatanga: FIXED IND 56UH 1.88A 180 MOHM
Kaihanga: Bel
SC10F-151
SC10F-151
Whakaahuatanga: FIXED IND 150UH 1.2A 400 MOHM
Kaihanga: Bel
SC10F-391
SC10F-391
Whakaahuatanga: FIXED IND 390UH 720MA 1.09 OHM
SC10F-120
SC10F-120
Whakaahuatanga: FIXED IND 12UH 4.2A 50 MOHM SMD
SC10F-181
SC10F-181
Whakaahuatanga: FIXED IND 180UH 1.02A 530 MOHM
SC10F-122
SC10F-122
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.2MH 400MA 3.67 OHM
SC10F-102
SC10F-102
Whakaahuatanga: FIXED IND 1MH 440MA 2.8 OHM SMD
SC10F-471
SC10F-471
Whakaahuatanga: FIXED IND 470UH 640MA 1.25 OHM
SC10F-152
SC10F-152
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.5MH 360MA 4.37 OHM
SC10F-221
SC10F-221
Whakaahuatanga: FIXED IND 220UH 920MA 600 MOHM
SC10F-180
SC10F-180
Whakaahuatanga: FIXED IND 18UH 3.4A 67 MOHM SMD
SC10F-470
SC10F-470
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 2A 150 MOHM SMD
SC10F-150
SC10F-150
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 3.8A 58 MOHM SMD
SC10F-331
SC10F-331
Whakaahuatanga: FIXED IND 330UH 780MA 1 OHM SMD
SC10F-121
SC10F-121
Whakaahuatanga: FIXED IND 120UH 1.4A 330 MOHM
SC10F-330
SC10F-330
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 2.4A 95 MOHM SMD
SC10F-101
SC10F-101
Whakaahuatanga: FIXED IND 100UH 1.6A 270 MOHM
SC10F-270
SC10F-270
Whakaahuatanga: FIXED IND 27UH 2.6A 87 MOHM SMD
SC10F-271
SC10F-271
Whakaahuatanga: FIXED IND 270UH 840MA 840 MOHM
SC10F-390
SC10F-390
Whakaahuatanga: FIXED IND 39UH 2.2A 120 MOHM SMD