Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > SC10F-330
Tono Tono
Maori
4315385Ataata SC10F-330Bel
SC10F-330
  • Tau Wae
    SC10F-330
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 33UH 2.4A 95 MOHM SMD
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.453" L x 0.382" W (11.50mm x 9.70mm)
  • Tae Mahi
    -40°C ~ 125°C
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    33µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.197" (5.00mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    33µH Unshielded Wirewound Inductor 2.4A 95 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    95 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    2.4A
  • I teie nei - Maama
    1.72A
SC10F-181
SC10F-181
Whakaahuatanga: FIXED IND 180UH 1.02A 530 MOHM
SC10F-390
Whakaahuatanga: FIXED IND 39UH 2.2A 120 MOHM SMD
SC10F-180
Whakaahuatanga: FIXED IND 18UH 3.4A 67 MOHM SMD
SC10F-470
SC10F-470
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 2A 150 MOHM SMD
SC10F-151
SC10F-151
Whakaahuatanga: FIXED IND 150UH 1.2A 400 MOHM
SC10F-331
SC10F-331
Whakaahuatanga: FIXED IND 330UH 780MA 1 OHM SMD
SC10F-270
SC10F-270
Whakaahuatanga: FIXED IND 27UH 2.6A 87 MOHM SMD
SC10F-560
SC10F-560
Whakaahuatanga: FIXED IND 56UH 1.88A 180 MOHM
SC10F-221
SC10F-221
Whakaahuatanga: FIXED IND 220UH 920MA 600 MOHM
SC10F-220
SC10F-220
Whakaahuatanga: FIXED IND 22UH 3A 75 MOHM SMD
SC10F-680
SC10F-680
Whakaahuatanga: FIXED IND 68UH 1.8A 200 MOHM SMD
SC10F-152
SC10F-152
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.5MH 360MA 4.37 OHM
SC10F-391
SC10F-391
Whakaahuatanga: FIXED IND 390UH 720MA 1.09 OHM
SC10F-561
SC10F-561
Whakaahuatanga: FIXED IND 560UH 580MA 1.63 OHM
SC10F-271
SC10F-271
Whakaahuatanga: FIXED IND 270UH 840MA 840 MOHM
SC10F-820
SC10F-820
Whakaahuatanga: FIXED IND 82UH 1.68A 230 MOHM
SC10F-122
SC10F-122
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.2MH 400MA 3.67 OHM
SC10F-681
SC10F-681
Whakaahuatanga: FIXED IND 680UH 540MA 1.9 OHM
SC10F-471
SC10F-471
Whakaahuatanga: FIXED IND 470UH 640MA 1.25 OHM
SC10F-150
SC10F-150
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 3.8A 58 MOHM SMD