Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > CTX32T-1R2-R
Tono Tono
Maori
506529
CTX32T-1R2-R
  • Tau Wae
    CTX32T-1R2-R
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 1.2UH 390MA 750 MOHM
  • Te manawanui
    ±20%
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Q @ Freq
    30 @ 7.96MHz
  • Ētahi Ingoa
    CTX32T-1R2
    CTX32T-1R2-ND
  • Tae Mahi
    -25°C ~ 85°C
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.96MHz
  • Inangarangi
    1.2µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.087" (2.20mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    100MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 390mA 750 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    750 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    390mA