Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > HCM1A1305-120-R
Tono Tono
Maori
4149061Ataata HCM1A1305-120-RBussmann (Eaton)
HCM1A1305-120-R
I roto i te taonga
250+
  • Tau Wae
    HCM1A1305-120-R
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 12.0UH 9.0A SMD
  • Te manawanui
    ±20%
  • Rahi / Rahi
    0.524" L x 0.480" W (13.30mm x 12.20mm)
  • Ētahi Ingoa
    HCM1A1305-120
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    21 Weeks
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    12µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.197" (5.00mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    12µH Shielded Inductor 5.5A 24 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
  • DC Resistance (DCR)
    24 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    5.5A
  • I teie nei - Maama
    9A