Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > HCM1A1305-4R7-R
Tono Tono
Maori
2707480Ataata HCM1A1305-4R7-RBussmann (Eaton)
HCM1A1305-4R7-R
I roto i te taonga
250+
  • Tau Wae
    HCM1A1305-4R7-R
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 4.7UH 15.0A SMD
  • Te manawanui
    ±20%
  • Rahi / Rahi
    0.524" L x 0.480" W (13.30mm x 12.20mm)
  • Ētahi Ingoa
    HCM1A1305-4R7
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 155°C
  • Te Tae Kaituku Taeke
    21 Weeks
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    4.7µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.197" (5.00mm)
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    4.7µH Shielded Inductor 9.3A 12.7 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
  • DC Resistance (DCR)
    12.7 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    9.3A
  • I teie nei - Maama
    15A